Ημερίδα Παρουσίασης Προγράμματος στο Τμήμα Μαθηματικών - Μαθηματικά της Αγοράς και της Παραγωγής

Ημερίδα Παρουσίασης Προγράμματος στο Τμήμα Μαθηματικών

Τη Πέμπτη 25/5/2017 και ώρα 11-2μ.μ. στο Τμήμα Μαθηματικών του Πανεπιστημίου Αθηνών θα πραγματοποιηθεί παρουσίαση του Μεταπτυχιακού Προγράμματος στα Μαθηματικά της Αγοράς και της Παραγωγής στα πλαίσια της ημερίδας παρουσίασης των Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων του Τμήματος Μαθηματικών.

Στη διάρκεια της ημερίδας θα πραγματοποιηθούν σύντομες παρουσιάσεις από τον Διευθυντή Προγράμματος Σπουδών κ. Εμμανουήλ, Καθηγητή ΕΚΠΑ καθώς και από διδάσκοντες του Προγράμματος και θα καλυφθούν τόσο τα ακαδημαϊκά θέματα (Πρόγραμμα Σπουδών - Περιεχόμενο) όσο και οι Επαγγελματικές Προοπτικές των αποφοίτων του Προγράμματος.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Αναγνωστήριο του Τμήματος Μαθηματικών του ΕΚΠΑ, 3ος όροφος, Πανεπιστημιούπολη Ζωγράφου.